Kredi Faiz Oranları Hakkında

Üyelerimize kullandırılan kredilerin maliyetini daha da düşürmek amacıyla Sandığımızca Türk Ekonomi Bankası aracılığıyla kullandırılan kredilerin faiz oranı aylık %1,18 düzeyinden %1,07 düzeyine çekilmiştir.

Şu anda % 1,07 faiz oranı ile talep edilen krediler, Türk Ekonomi Bankası aracılığıyla kullandırılacaktır. T.İş Bankası kredi kullandırım faiz oranı ise %1,15 olarak devam etmektedir.

Bankalara iletilen kredi kullandırım talimatının süresi, 1 ay olup; 1 ay içinde kullanılmayan krediler değerlendirilmeyecektir.

Üyelerimize kullandırılan kredi işlemlerinde hiçbir isim altında masraf alınmayacaktır.

Kredi ödeme tablosuna göre sadece ödeme gününe bağlı olarak küçük değişiklikler olabilir. Kredi talebinde bulunan üyelerimizin kendilerine ve kefillerine ait aşağıda bildirilen evrakları bankaya ulaştırmaları halinde kredilerinin tahsis süreci hızlanacaktır.

13.11.2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere kredi limit ve faiz oranlarını içeren tablomuz ektedir.

Ayrıca kredi kullanacak üyelerimizin kredi talep formlarının asıllarıyla birlikte odamıza gönderilmesi gerekmektedir.

Kredi talebinde bulunan borçlu ve kefil üyemizin bankaya teslim etmesi gereken evrakları;

1- Nüfus Cüzdanı, 2- İmza Sirküleri, 3- Son 2 tam yıl sonu Gelir ve Kurumlar Vergisi Beyannamesi ve bulunulan yılın son dönem Geçici Vergi Beyannamesi. 4- Vergi Levhası, 5- Banka sorgularında ödenmemiş bir kayıt (çek/senet/haciz/kredi ve kart gecikmesi vb.) varsa ödendi belgeleri. 6- Üyesi olunan Eczacı Odası'ndan alınan borçlu ve kefil üyemiz için Oda Kayıt belgesi.

Türk Ekonomi Bankası kredi tablosuna ulaşmak için tıklayınız.

Kategori : TEB - Kas 14, 2019


Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapın!